Гінекологічне відділення

Гінекологічне відділення

Головне правило в роботі медичного персоналу відділення – доброзичливе, щире відношення та індивідуальний підхід  до пацієнтів для забезпечення найкращого результату.

Гінекологічне відділення на базі Центру виконує ряд важливих завдань.  А саме –  надає висококваліфіковану лікувально-діагностичну допомогу населенню всіх регіонів України з метою збереження фертильності та відновлення репродуктивної функції, впроваджує в практику сучасні техніки репродуктивної хірургії, використовує передові методики лікування запальних процесів органів малого тазу, проводить  терапію патології вагітності на ранніх термінах, використовує  методи кріотерапії і кріохірургії патологічних станів жіночих статевих органів .

Щоденно проводяться консиліуми, які забезпечують професійний аналіз проблеми кожнї пацієнтки і визначають тактику лікування.

У відділенні гінекології розгорнуто 40 ліжок. Є чотирьох, трьох та двомісні палати, а також одномісні палати підвищеної комфортності.

Функціонує операційний блок з двома операційними залами, які обладнані сучасною апаратурою для надання  хірургічної допомоги та анестезіологічного забезпечення.

Щорічно проводиться близько 1000 ендоскопічних та гінекологічних втручань.

Лікарі нашого відділення мають високу кваліфікацію та володіють широким спектром  оперативних втручань.

Виконуються наступні види оперативних втручань:

1. Малі гінекологічні операції:
2. Великі гінекологічні операції:
3. Лапароскопічні оперативні втручання:
4. Гістерорезектоскопічні операції:

Фото відділення

Новини відділення

Пластична хірургія в репродуктології

Сучасні погляди на здоров’я, особливо репродуктивне, вимагають нової ідеології та передових технологій. Тому зараз одним з найактуальніших питань в гінекології і являється збереження фертильності жінки. Не викликає подиву природна зацікавленість пацієнтів в органо – й функціозберігаючих операціях. З погляду...

Детальніше
Лапароскопія

Лапароскопія – погляд з середини!

Лапароскопія - це один з методів оперативної гінекології (і хірургії взагалі), який дозволяє обходитися без пошарового розрізу черевної стінки. Для доступу до органів лікар робить невеликі проколи розміром не більше 5-7 міліметрів

Детальніше