Відділення

До Вашої уваги!

У 2020 році Державний заклад “Український медичний центр акушерства гінекології та репродуктології МОЗ України” фінансується за програмою 2301110 «Спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров’я» з державного бюджету, що гарантує безоплатне надання медичної допомоги при пологах

Гарантовані послуги Зв'язатись з нами
Image

УЗ-дослідження

УЗ-хвилі показують зображення внутрішніх органів. Завдяки ним у вагітних жінок є можливість перевірити, чи нормально розвивається малюк .

Дослідження за допомогою ультразвуку під час виношування малюка рекомендують проводити кілька разів, щоб виявити небезпечні патології вагітності.

У нашому центрі проводять обстеження на сучасному обладнанні.
За його допомогою можна отримати високоточні результати УЗД плоду і проводити його в режимі реального часу. досвідчені лікарі завжди знаходять довірливий контакт до вагітних, вони відчувають їх турботу та підтримку. Ми зробимо усе можливе, щоб період очікування малюка був радісним для Вас!

Image

Спостереження вагітності

Особливий стан вагітної жінки повинен бути під ретельним наглядом лікаря акушер- гінколога.

Консультація з приводу перебігу вагітності , необхідних обстежень та організаційних питань ви зможете отримати у наших кваліфікованих спеціалістів.

Особливу цінність для вас можуть мати заняття в «Школі майбутніх батьків».Там ви зможете детально дізнатися про перебіг вагітності та пологів, особливості догляду за новонародженою дитиною, грудне вигодовування і багато чого іншого. Ви отримаєте практичні рекомендації та навички з поведінки в пологах, а також знайдете нових подруг серед слухачок курсу. Обов’язково візьміть з собою чоловіка, йому теж буде цікаво.

Image

Пологи

У 2020 році Державний заклад “Український медичний центр акушерства гінекології та репродуктології МОЗ України” фінансується за програмою 2301110 «Спеціалізована та високоспеціалізована медична допомога, що надається загальнодержавними закладами охорони здоров’я» з державного бюджету, що гарантує безоплатне надання медичної допомоги при пологах!

Гарантовані послуги:

  • медична допомога при пологах з черговою акушерською бригадою (ведення неускладнених фізіологічних пологів, ведення ускладнених пологів, ургентний або плановий кесарський розтин);
  • перебування в стандартній палаті;
  • анестезія оперативних втручань за призначенням;
  • моніторинг стану вагітної, породіллі та новонародженого (лабораторно-інструментальні обстеження, консультації лікарів інших спеціальностей у разі потреби);
  • інтенсивна терапія породіллі;
  • метаболічний скринінг у новонароджених;
  • стабілізація стану новонародженого після пологів та проведення серцево-легеневої реанімації (за потреби);
  • вакцинація новонародженого згідно з Календарем профілактичних щеплень;
  • харчування у стаціонарі.
Image
Image

Неонатальний догляд

Сучасні фахівці виступають за спільне перебування дитини з матір’ю з перших хвилин його появи на світ. Це сприяє формуванню тісного фізичного і психологічного взаємозв’язку між жінкою та її дитиною. Для малюка, протягом довгих 9 місяців зростаючого в материнській утробі, знаходження в післяпологовий період біля мами дуже важливо. Слухаючи биття її серця, відчуваючи знайомий запах, він буде почувати себе впевнено в новій для себе обстановці. Для жінки перебування поряд з малюком не менш необхідно. Прикладаючи його до грудей за кожною вимогою, вона буде стимулювати у себе вироблення молока.

 

При виникненні будь-яких запитань молода матуся завжди може розраховувати на допомогу медперсоналу.

Грудне вигодовування

Грудне вигодовування – гормонально залежний процес, тому 97% жінок, які стали мамами, можуть вигодувати свою дитину грудьми. На успішність цього процесу не впливає форма і розмір грудей, сосків, «молочність» мами, невдалий досвід годування грудьми бабусь або свій власний (зі старшою дитиною), а також характер малюка (активно він смокче груди чи ні).
Головною рушійною силою на шляху до успішного грудного вигодовування має бути бажання годувати дитину грудьми. Саме правильна мотивація матерів допомогла багатьом з них подолати більшість проблем, що виникли на початку цього процесу. Ще до пологів ви повинні прийняти той факт, що ваше грудне молоко – єдина прийнятна, нормальна їжа для вашої дитини.

Image

Вагітність - це початок нового життя

Допоміжні репродуктивні технології

В нашому Центрі вже багато років успішно застосовуються допоміжні репродуктивні технології. Маємо гарну результативність та багато щасливих матусь!

Спостереження вагітності

Консультативно-поліклінічне відділення займається спостереженням за вагітністю, амбулаторним лікуванням пацієнтів.

Завершення вагітності

В нашому цетнрі створені оптимальні умови для народження вашої дитини.

Діаграма триместру

  • 4

    4 тижні

    Кулька з клітин офіційно називається ембріоном. Розмір плоду в цьому терміні - як макове зернятко, приблизно 1,5 мм. В кінці 4-го тижня вагітності майбутня мама зауважує, що очікувана менструація не починається, а тест на вагітність показує позитивний результат. Тест визначає гормон ХГЛ, який починає вироблятися після імплантації.

  • 9

    9 тижнів

    Маленька людина розміром всього лише з виноградинку - довжина його 35-45 мм, а вага досягає 10 гр. Відбувається закладка репродуктивної системи, а наднирники вже виробляють гормони, в тому числі, адреналін. Інтенсивно розвивається головний мозок, рухи стають більш контрольованими. Травна система активно розвивається.

  • 13

    13 тижнів

    Стручок гороху - так можна описати розмір малюка в побутових вимірах. Або 7-10 см, 20-30 грам. З 13 тижня починається другий триместр вагітності. Всі основні органи і системи вже сформовані, весь інший час до пологів органи будуть рости і розвиватися. З'являються перше волоссячко. Сформовано 20 молочних зубів.

1й Триместр

0.4кг - 2.0кг
  • 18

    18 тижнів

    Ваше чадо розміром з болгарський перець і важить 250 грам і готово до спілкування. Він звикає до голосу батьків, і вже скоро зможе розпізнавати його з інших звуків. Мама на цьому тижні може вперше відчути ворушіння плода. Поки вони несильні і нечасті, не хвилюйтеся, якщо не чуєте малюка занадто часто.

  • 22

    22 тижні

    До кінця тижня малюк буде близько 500 гр. Шкіра перестає бути прозорою, але залишається червоною і зморшкуватою. Дозрівають нервові закінчення, і малюк стає чутливим до дотиків. З 21 по 25 тиждень головний мозок збільшується в 5 разів - з 20 до 100 грам! Висота дна матки - на 4 см вище пупка.

  • 27

    27 тижні

    Маса тіла плода вже близько кілограма, а зріст 34 см. У гіпофізі починає вироблятися гормон росту. А в щитовидній залозі - гормони, що регулюють обмін речовин. Жінку мучить печія, тяжкість після їжі. Може бути прискорене сечовипускання або навіть помилкові позиви.

2й Триместр

2.0кг - 8.0кг
  • 31

    31 тиждень

    До народження маленький чоловічок буде перебувати в позі ембріона, адже інакше він уже ніяк не вміщується в порожнині матки, його вага становить 1600 г, а зріст уже 40 см. Щотижнева прибавка ваги - 300-400 грам.На терміні 30-32 тижні проводиться УЗД третього триместру з доплерометрією - оцінкою кровотоку.

  • 36

    36 тижнів

    Дитина продовжує накопичувати жир, вкрай важливий після народження для отримання енергії і збереження тепла. Смоктальні м'язи готові до роботи: після народження дитина буде голодною і попросить вперше його нагодувати. Висота дна матки - 36 см. Починається гормональна перебудова організму жінки для підготовки до пологів - виробляється окситоцин і простагландини.

  • 40

    40 тижнів

    Вагітна відчуває предвісники пологів - опущення дна матки, зменшення об’єму живота, посилення тренувальних перейм, відходження слизової пробки. Всі подальші дії спрямовані на підготовку до пологів. Відходження слизової пробки слід відрізняти від підтікання навколоплідних вод. Якщо виділень занадто багато, зверніться до лікаря для проведення спеціального тесту.

*units in weeks

3й Триместр

8.0кг - 13.6кг

Відгуки про Центр

Все, що потрібно знати

Медико-генетичне консультування

Впевнений крок до позитивного результату

ЩО ВЗЯТИ С СОБОЮ ДО ПОЛОГОВОГО?

ЩО ВЗЯТИ З СОБОЮ ДО ПОЛОГОВОГО?

Настав час збиратись до пологового, а запитань більше, ніж відповідей?