Про центр

Дізнайтеся більше про наш центр!

Державний заклад «Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України» надає висококваліфіковану спеціалізовану допомогу населенню всіх регіонів України, розробляє та впроваджує сучасні організаційні, діагностичні та лікувальні технології, спрямовані на зниження репродуктивних втрат та збереження репродуктивного здоров’я, в тому числі лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій, проводить аналіз ефективності їх впровадження та моніторинг виконання програми з лікування безпліддя за державні кошти. У закладі є можливості для діагностики та лікування безпліддя консервативними, оперативними методами, та, за потреби, методами допоміжних репродуктивних технологій, спостереження за вагітними та пологорозродження завдяки наявності у складі консультативно-поліклінічного, гінекологічного відділень, відділення допоміжних репродуктивних технологій, анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, акушерського відділення та неонатального догляду, клініко-діагностичної лабораторії.

У центрі одним з перших в Україні застосовано принцип повного замкнутого циклу лікування безпліддя, а саме від отримання життєздатних ембріонів і до пологорозродження, де на всіх етапах пацієнтку супроводжують досвідчені спеціалісти.

З 2011 року Центр працює за Державною програмою з лікування безплідності методами допоміжних репродуктивних технологій за абсолютними показаннями за бюджетні кошти. Наш заклад має одні з кращих показників у країні. Наш заклад підтримує медичні реформи, що проводяться в Україні та вважає їх кроком до створення нової вітчизняної медицини, яка буде відповідати світовим стандартам надання медичної допомоги.

Наші Спеціалісти